Aymet Fiyat Listesi

Aymet Hakkında

Aymet , 2013 yılından bugüne boru ve kaynakla birleştirilen boru ekleme parçaları üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir.

Üretim faaliyetine kurulduğu yıl İstanbul Sancaktepe' de sadece kep ve redüksiyon üreten 160m² lik bir atölyeyi satın alarak başlayan Aymet , 2014 yılında ürün çeşitliğini arttırmak ve gelişmenin ana şartları olan insana, teknolojiye ve mekana doğru ve planlı yatırımları yaparak geçirdi. Daima insana yatırım yaparak gelişen Aymet , insana yatırımını sektörde 40 yılını geride bırakmış üretim deneyimi olan kadroyu bünyesine kattı.

DEVAMINI OKUYUN

FİYAT LİSTESİ

Aymet Metal fiyat listesinin de bulunduğu katalogumuzu bilgisayarınıza indirin.
  PDF FİYAT LİSTESİNİ İNDİR  

Aymet Metal, sektröel fırsatları görerek, engelleri kaldırır. Daime gelişime açıktır. Çözümlerinin temelini ise, bilgi, deneyim ve verimliliğe dayanan üretim süreçleri oluşturur.

Aymet Metal, üretimimlerinde kendini sürekli geliştirerek çevreye, insan sağlığına ve güvenliğine karşı daima bilinçli ve sorumlu davranmaktadır.

Aymet Metal, ürünleri ile uzun ömürlü, karlı ve müşteri memnuniyetine odaklanmış bir iş metodunu benimsemiştir.

Aymet Metal, müşterilerimizin karşılaştığı birbirinden farklı sektörel zorluklara çözüm merkezi olmmayı amaçlamıştır.

Aymet Metal, iş birliği, bilgi alışverişi ve müşterilerimizin çözüm süreçlerine katılım yoluyla kendini geliştirmek için çalışır.