Aymet Hakkında

Aymet Hakkında

Aymet , kurulduğu günden bugüne boru ve kaynakla birleştirilen boru ekleme parçaları üretimi ve satışında uzman kadrosu, ileri teknoloji ürünü imalat makineleri ile çözüm ortağınızdır.

image 1 image image image image image image

AYMET

AYMET

AYMET

Aymet, üretim faaliyetine kurulduğu yıl İstanbul Sancaktepe' de sadece kep ve redüksiyon üreten 160m²'lik bir atölyeyi satın alarak başladı. 2014 yılını sektörde büyüyerek varlığını sürdürmek, ürün çeşitliğini arttırmak ve gelişmenin ana şartları olan insana, teknolojiye ve mekana doğru ve planlı yatırımları yaparak geçirdi.

İnsana yatırımını sektörde 40 yılını geride bırakmış üretim deneyimi olan kadroyu bünyesine katarak, teknoloji yatırımını makine parkını PLC kontrollü sistemlerle yenileyerek, mekan yatırımını Dilovası'nda 1500m² lik yeni yerine taşınarak gerçekleştirmiştir.

Taşınmadan hemen sonra ürünlerinin arasına patent dirsek, dişli boru parçası, denge kabı, hava tüpü vb. ekleyerek kapasitesini yıllık 40 tondan 70 tona çıkarttı. Aymet, kurumsal anlayışı ile kendi işine yatırım yaparak her geçen gün daha kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermek ilkesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.